Фотоальбоми

Участь Нечволодівського НВК у святкуванні ювілею району

Альбом: Участь Нечволодівського НВК у святкуванні ювілею району Альбом: Участь Нечволодівського НВК у святкуванні ювілею району Альбом: Участь Нечволодівського НВК у святкуванні ювілею району Альбом: Участь Нечволодівського НВК у святкуванні ювілею району Альбом: Участь Нечволодівського НВК у святкуванні ювілею району Альбом: Участь Нечволодівського НВК у святкуванні ювілею району Альбом: Участь Нечволодівського НВК у святкуванні ювілею району Альбом: Участь Нечволодівського НВК у святкуванні ювілею району Альбом: Участь Нечволодівського НВК у святкуванні ювілею району
20 червня 2018 року учні та вчителі Нечволодівського НВК взяли участь у святі з нагоди 95-ої річниці Куп'янського району
Додано: 10:30 21.06.2018

Табір, прощавай!

Альбом: Табір, прощавай! Альбом: Табір, прощавай! Альбом: Табір, прощавай! Альбом: Табір, прощавай! Альбом: Табір, прощавай! Альбом: Табір, прощавай! Альбом: Табір, прощавай! Альбом: Табір, прощавай! Альбом: Табір, прощавай! Альбом: Табір, прощавай! Альбом: Табір, прощавай! Альбом: Табір, прощавай! Альбом: Табір, прощавай! Альбом: Табір, прощавай! Альбом: Табір, прощавай! Альбом: Табір, прощавай!
15 червня 2018 відбулося свято з нагоди закриття пришкільного закладу відпочинку Нечволодівського НВК
Додано: 10:01 21.06.2018

13-й день табору - День фізкультури і спорту.

Альбом: 13-й день табору - День фізкультури і спорту. Альбом: 13-й день табору - День фізкультури і спорту. Альбом: 13-й день табору - День фізкультури і спорту. Альбом: 13-й день табору - День фізкультури і спорту. Альбом: 13-й день табору - День фізкультури і спорту. Альбом: 13-й день табору - День фізкультури і спорту. Альбом: 13-й день табору - День фізкультури і спорту. Альбом: 13-й день табору - День фізкультури і спорту. Альбом: 13-й день табору - День фізкультури і спорту. Альбом: 13-й день табору - День фізкультури і спорту. Альбом: 13-й день табору - День фізкультури і спорту. Альбом: 13-й день табору - День фізкультури і спорту. Альбом: 13-й день табору - День фізкультури і спорту. Альбом: 13-й день табору - День фізкультури і спорту.
14 червня 2018 на базі Куп'янської ДЮСШ відбулися спортивно-оздоровчі заходи серед вихованців пришкільного табору "Сонечко" Нечволодівського НВК.
Додано: 13:10 14.06.2018

Вітаємо переможців у змаганням із чирлідингу!

Альбом: Вітаємо переможців у змаганням із чирлідингу! Альбом: Вітаємо переможців у змаганням із чирлідингу! Альбом: Вітаємо переможців у змаганням із чирлідингу! Альбом: Вітаємо переможців у змаганням із чирлідингу! Альбом: Вітаємо переможців у змаганням із чирлідингу! Альбом: Вітаємо переможців у змаганням із чирлідингу! Альбом: Вітаємо переможців у змаганням із чирлідингу!
13 червня 2018 року команда дівчаток пришкільного закладу відпочинку взяли участь у районних змаганнях із чирлідингу. Команда табору "Сонечко" посіла ІІ місце серед учасників.
Додано: 13:07 14.06.2018

12-й день табору відпочинку - "День екології"

Альбом: 12-й день табору відпочинку - "День екології" Альбом: 12-й день табору відпочинку - "День екології" Альбом: 12-й день табору відпочинку - "День екології"
13 червня вихованці закладу відпочинку взяли участь в екологічному заході "Чистий зелений світ навколо нас"
Додано: 11:35 13.06.2018

Екскурсія до Дворічної

Альбом: Екскурсія до Дворічної Альбом: Екскурсія до Дворічної Альбом: Екскурсія до Дворічної Альбом: Екскурсія до Дворічної Альбом: Екскурсія до Дворічної Альбом: Екскурсія до Дворічної Альбом: Екскурсія до Дворічної Альбом: Екскурсія до Дворічної Альбом: Екскурсія до Дворічної Альбом: Екскурсія до Дворічної Альбом: Екскурсія до Дворічної Альбом: Екскурсія до Дворічної Альбом: Екскурсія до Дворічної Альбом: Екскурсія до Дворічної Альбом: Екскурсія до Дворічної Альбом: Екскурсія до Дворічної Альбом: Екскурсія до Дворічної Альбом: Екскурсія до Дворічної Альбом: Екскурсія до Дворічної Альбом: Екскурсія до Дворічної Альбом: Екскурсія до Дворічної Альбом: Екскурсія до Дворічної Альбом: Екскурсія до Дворічної Альбом: Екскурсія до Дворічної Альбом: Екскурсія до Дворічної Альбом: Екскурсія до Дворічної Альбом: Екскурсія до Дворічної Альбом: Екскурсія до Дворічної Альбом: Екскурсія до Дворічної Альбом: Екскурсія до Дворічної
11 червня 2018 року - 10-й день табору відпочинку пройшов цікаво та змістовно. Цього дня вихованці подорожували Дворічною та її мальовничими куточками.
Додано: 10:24 12.06.2018

Участь у змаганнях з легкої атлетики серед пришкільних закладів відпочинку

Альбом: Участь у змаганнях з легкої атлетики серед пришкільних закладів відпочинку Альбом: Участь у змаганнях з легкої атлетики серед пришкільних закладів відпочинку Альбом: Участь у змаганнях з легкої атлетики серед пришкільних закладів відпочинку Альбом: Участь у змаганнях з легкої атлетики серед пришкільних закладів відпочинку Альбом: Участь у змаганнях з легкої атлетики серед пришкільних закладів відпочинку Альбом: Участь у змаганнях з легкої атлетики серед пришкільних закладів відпочинку Альбом: Участь у змаганнях з легкої атлетики серед пришкільних закладів відпочинку Альбом: Участь у змаганнях з легкої атлетики серед пришкільних закладів відпочинку Альбом: Участь у змаганнях з легкої атлетики серед пришкільних закладів відпочинку Альбом: Участь у змаганнях з легкої атлетики серед пришкільних закладів відпочинку
Вихованці табору відпочинку "Сонечко" 08 червня 2018 року взяли участь у змаганнях з легкої атлетики в рамках районної Спартакіади серед пришкільних закладів відпочинку.
Додано: 10:09 12.06.2018

8-й день табору - "День подорожей"

Альбом: 8-й день табору - "День подорожей" Альбом: 8-й день табору - "День подорожей" Альбом: 8-й день табору - "День подорожей" Альбом: 8-й день табору - "День подорожей" Альбом: 8-й день табору - "День подорожей" Альбом: 8-й день табору - "День подорожей" Альбом: 8-й день табору - "День подорожей" Альбом: 8-й день табору - "День подорожей" Альбом: 8-й день табору - "День подорожей" Альбом: 8-й день табору - "День подорожей" Альбом: 8-й день табору - "День подорожей" Альбом: 8-й день табору - "День подорожей" Альбом: 8-й день табору - "День подорожей" Альбом: 8-й день табору - "День подорожей" Альбом: 8-й день табору - "День подорожей" Альбом: 8-й день табору - "День подорожей"
7 червня 2018 року вихованці табору відвідали Сенькове.
Додано: 11:23 08.06.2018

Вітаємо наших футболістів!

Альбом: Вітаємо наших футболістів! Альбом: Вітаємо наших футболістів! Альбом: Вітаємо наших футболістів! Альбом: Вітаємо наших футболістів! Альбом: Вітаємо наших футболістів!
В рамках спортивно-оздоровчих заходів району вихованці табору при Нечволодівському НВК взяли участь у змаганнях з міні-футболу та вибороли ІІІ місце.
Додано: 11:16 08.06.2018

7-й день табору - "День України"

Альбом: 7-й день табору - "День України" Альбом: 7-й день табору - "День України" Альбом: 7-й день табору - "День України" Альбом: 7-й день табору - "День України" Альбом: 7-й день табору - "День України"
Додано: 11:07 08.06.2018

Ще фотоальбомів
Директор НВК

Святцева Тетяна Віталіївна

Виховна робота
Інформація для батьків
Інформація для випускників
Пошук
Версія для слабо- зорих