7 березня у дошкільному підрозділі НВК та у школі відбувся святковий концерт присвячений жіночому святу.
7 березня у дошкільному підрозділі НВК та у школі відбувся святковий концерт присвячений жіночому святу.

Поділитися новиною:

7 березня у дошкільному підрозділі НВК та у школі відбувся святковий концерт присвячений жіночому святу.

Дорогі жінки щиро вітаємо Вас з прекрасним святом весни - 8 Березня

На концерт були запрошені почесні гості: Нечволодівський сільський голова Людмила Іванівна Козир та наша берегиня Тамара Іванівна Ісіченко, а також були присутні вчителі, працівники школи та батьки.

Учні всіх класів брали активну участь у концертній програмі, звучали слова привітання для мам та усіх жінок, виконувалися пісні та запальні таночки.

Малеча дитячого садочка привітали також усіх жінок зі святом та отримали від наших гостей подарунки.

Альбом: 7 березня у дошкільному підрозділі НВК та у школі відбувся святковий концерт присвячений жіночому святу. Альбом: 7 березня у дошкільному підрозділі НВК та у школі відбувся святковий концерт присвячений жіночому святу. Альбом: 7 березня у дошкільному підрозділі НВК та у школі відбувся святковий концерт присвячений жіночому святу. Альбом: 7 березня у дошкільному підрозділі НВК та у школі відбувся святковий концерт присвячений жіночому святу. Альбом: 7 березня у дошкільному підрозділі НВК та у школі відбувся святковий концерт присвячений жіночому святу. Альбом: 7 березня у дошкільному підрозділі НВК та у школі відбувся святковий концерт присвячений жіночому святу. Альбом: 7 березня у дошкільному підрозділі НВК та у школі відбувся святковий концерт присвячений жіночому святу. Альбом: 7 березня у дошкільному підрозділі НВК та у школі відбувся святковий концерт присвячений жіночому святу. Альбом: 7 березня у дошкільному підрозділі НВК та у школі відбувся святковий концерт присвячений жіночому святу. Альбом: 7 березня у дошкільному підрозділі НВК та у школі відбувся святковий концерт присвячений жіночому святу. Альбом: 7 березня у дошкільному підрозділі НВК та у школі відбувся святковий концерт присвячений жіночому святу. Альбом: 7 березня у дошкільному підрозділі НВК та у школі відбувся святковий концерт присвячений жіночому святу. Альбом: 7 березня у дошкільному підрозділі НВК та у школі відбувся святковий концерт присвячений жіночому святу. Альбом: 7 березня у дошкільному підрозділі НВК та у школі відбувся святковий концерт присвячений жіночому святу. Альбом: 7 березня у дошкільному підрозділі НВК та у школі відбувся святковий концерт присвячений жіночому святу. Альбом: 7 березня у дошкільному підрозділі НВК та у школі відбувся святковий концерт присвячений жіночому святу. Альбом: 7 березня у дошкільному підрозділі НВК та у школі відбувся святковий концерт присвячений жіночому святу. Альбом: 7 березня у дошкільному підрозділі НВК та у школі відбувся святковий концерт присвячений жіночому святу. Альбом: 7 березня у дошкільному підрозділі НВК та у школі відбувся святковий концерт присвячений жіночому святу. Альбом: 7 березня у дошкільному підрозділі НВК та у школі відбувся святковий концерт присвячений жіночому святу.
Web-адреса: nechvolodivka-nvk.kupyansk.info/news/id/9907 | Переглядів: 213Дата публікації: 13:46 09.03.2017
Директор НВК

Святцева Тетяна Віталіївна

Виховна робота
Інформація для батьків
Інформація для випускників
Пошук
Версія для слабо- зорих