Завершено роботи в рамках міні-проекту "Разом у майбутнє". В шкільній їдальні встановлені енергозберігаючі вікна та двері.
Завершено роботи в рамках міні-проекту \"Разом у майбутнє\". В шкільній їдальні встановлені енергозберігаючі вікна та двері.

Поділитися новиною:

Завершено роботи в рамках міні-проекту "Разом у майбутнє". В шкільній їдальні встановлені енергозберігаючі вікна та двері.

До здобутків нашого закладу, також можна віднести перемогу в конкурсі міні-проектів «Разом у майбутнє» у номінації «Енергозбереження», де наш заклад отримав грант на встановлення енергозберігаючих вікон та дверей у шкільній їдальні.

Альбом: Завершено роботи в рамках міні-проекту "Разом у майбутнє". В шкільній їдальні встановлені енергозберігаючі вікна та двері. Альбом: Завершено роботи в рамках міні-проекту "Разом у майбутнє". В шкільній їдальні встановлені енергозберігаючі вікна та двері. Альбом: Завершено роботи в рамках міні-проекту "Разом у майбутнє". В шкільній їдальні встановлені енергозберігаючі вікна та двері. Альбом: Завершено роботи в рамках міні-проекту "Разом у майбутнє". В шкільній їдальні встановлені енергозберігаючі вікна та двері. Альбом: Завершено роботи в рамках міні-проекту "Разом у майбутнє". В шкільній їдальні встановлені енергозберігаючі вікна та двері. Альбом: Завершено роботи в рамках міні-проекту "Разом у майбутнє". В шкільній їдальні встановлені енергозберігаючі вікна та двері.
Web-адреса: nechvolodivka-nvk.kupyansk.info/news/id/8874 | Переглядів: 290Дата публікації: 13:18 29.10.2016
Директор НВК

Святцева Тетяна Віталіївна

Виховна робота
Інформація для батьків
Інформація для випускників
Пошук
Версія для слабо- зорих