Табір, прощавай!
Табір, прощавай!

Поділитися новиною:

Табір, прощавай!

15 червня 2018 відбулося свято з нагоди закриття пришкільного закладу відпочинку "Сонечко" Нечволодівського НВК

 Свято пройшло весело і цікаво. Діти взяли активну участь у цьому заході. Співали пісні, танцювали, розповідали вірші, ставили різні сценки та смакували морозивом та польовою кашею.

Життя дітей у таборі проходило цікаво і змістовно. Для дітей було проведено розважальну програму «Шар-ах-шар», конкурс малюнків на асфальті «Мої мрії», Флеш-моб «Україна будьмо», загально табірне свято квітів (легенди, вірші, пісні про квіти), конкурс малюнка «Я + табір», готування козацького кулішу, акцію «Чисте довкілля», конкурс малюнків на асфальті «Я малюю друга»; виготовляли листівки-привітання друзям, спортивні розваги, конкурс на краще плем’я; виставка композицій «Квіткова фантазія» та ін. Було проведено ряд вікторин: „Лікарські рослини”, «Чи знаєте ви квіти», «В моєму серці Україна»; було організовано туристичні походи за полуницею, до лісу, до водоймищ; екскурсії до сільського дендропарку, до ФГ «Золотий тілець", Сеньківського яхт-клубу, музею та парку смт Дворічна.

Вихованці загонів брали активну участь у змаганнях і різноманітних конкурсах закладу та у змаганнях між пришкільними закладами відпочинку району, за що були нагороджені грамотами. 

Прощаємося з пришкільним табором відпочинку і бажаємо всім дітям цікавих, змістовних літніх канікул!

Альбом: Табір, прощавай! Альбом: Табір, прощавай! Альбом: Табір, прощавай! Альбом: Табір, прощавай! Альбом: Табір, прощавай! Альбом: Табір, прощавай! Альбом: Табір, прощавай! Альбом: Табір, прощавай! Альбом: Табір, прощавай! Альбом: Табір, прощавай! Альбом: Табір, прощавай! Альбом: Табір, прощавай! Альбом: Табір, прощавай! Альбом: Табір, прощавай! Альбом: Табір, прощавай! Альбом: Табір, прощавай!
Web-адреса: nechvolodivka-nvk.kupyansk.info/news/id/13757 | Переглядів: 72Дата публікації: 10:01 21.06.2018
Директор НВК

Святцева Тетяна Віталіївна

Виховна робота
Інформація для батьків
Інформація для випускників
Пошук
Версія для слабо- зорих