13-й день табору - День фізкультури і спорту.
13-й день табору - День фізкультури і спорту.

Поділитися новиною:

13-й день табору - День фізкультури і спорту.

14 червня 2018 на базі Куп'янської ДЮСШ відбулися спортивно-оздоровчі заходи серед вихованців пришкільного табору "Сонечко" Нечволодівського НВК.

Змагання проходили у таких видах спорту: кидки баскетбольного м'яча на в лучення у кошик, з дартсу, з настільного тенісу, із шашок, із шахів, з велосипедного спорту, бадмінтону. В особистому заліку визначено переможців та нагороджено грамотами:

- Вишневський Іван - з дартсу, кидки баскетбольного м'яча;

- Луганський Богдан - із шашок;

- Зохно Микита - з настільного тенісу;

Вітаємо переможців та бажаємо подальших спортивних успіхів.

 

Альбом: 13-й день табору - День фізкультури і спорту. Альбом: 13-й день табору - День фізкультури і спорту. Альбом: 13-й день табору - День фізкультури і спорту. Альбом: 13-й день табору - День фізкультури і спорту. Альбом: 13-й день табору - День фізкультури і спорту. Альбом: 13-й день табору - День фізкультури і спорту. Альбом: 13-й день табору - День фізкультури і спорту. Альбом: 13-й день табору - День фізкультури і спорту. Альбом: 13-й день табору - День фізкультури і спорту. Альбом: 13-й день табору - День фізкультури і спорту. Альбом: 13-й день табору - День фізкультури і спорту. Альбом: 13-й день табору - День фізкультури і спорту. Альбом: 13-й день табору - День фізкультури і спорту. Альбом: 13-й день табору - День фізкультури і спорту.
Web-адреса: nechvolodivka-nvk.kupyansk.info/news/id/13707 | Переглядів: 32Дата публікації: 13:10 14.06.2018
Директор НВК

Святцева Тетяна Віталіївна

Виховна робота
Інформація для батьків
Інформація для випускників
Пошук
Версія для слабо- зорих