Семінар вчителів української мови та літератури
Семінар вчителів української мови та літератури

Поділитися новиною:

Семінар вчителів української мови та літератури

24 жовтня 2017 р. учителі української мови та літератури Нечволодівського НВК Дяченко О.І. та Денисенко Н.О. у складі вчителів Куп’янського району взяли участь у семінарі вчителів української мови та літератури, який проводився на базі Харківського гуманітарного університету «Харківська українська академія»

На обласному семінарі «ЗНО з української мови та літератури 2017 р. і перспективи 2018 р.». було проведено аналіз результатів ЗНО - 2017 з української мови та літератури та обговорювалися питання особливостей складання  ЗНО-2018. Семінар проходив під керівництвом завідувача кафедри українознавства ХГУ НУА, кандидата філологічних наук, доцента Ігоря Олександровича Помазана.

  Вчителі нашого закладу отримали сертифікат учасника з питань підготовки до ЗНО та підвищення кваліфікації.

 Окрім того, для педагогів – гостей академії – було проведено екскурсію в музеї НУА та організовано перегляд вистави за твором У.Гібсона «Двоє на гойдалках» в інтерпретації народного театру «На Лермонтовській, 27» при НГУ НУА.

Альбом: Семінар вчителів української мови та літератури Альбом: Семінар вчителів української мови та літератури Альбом: Семінар вчителів української мови та літератури Альбом: Семінар вчителів української мови та літератури Альбом: Семінар вчителів української мови та літератури
Web-адреса: nechvolodivka-nvk.kupyansk.info/news/id/11494 | Переглядів: 112Дата публікації: 15:01 08.11.2017
Директор НВК

Святцева Тетяна Віталіївна

Виховна робота
Інформація для батьків
Інформація для випускників
Пошук
Версія для слабо- зорих