1 вересня-День Знань!
1 вересня-День Знань!

Поділитися новиною:

1 вересня-День Знань!

1 вересня 2017 року у Нечволодівському НВК відбулося свято Першого дзвоника .

1 вересня - урочистий і хвилюючий день.   Це чудове свято, яким ми розпочинаємо новий навчальний рік, єднає усі покоління, батьків, учнів та вчителів. І хоча погода бажала бути кращою, все ж гарний настрій, веселі посмішки і тепла атмосфера родинного свята панували у приміщенні НВК.

   Свято пройшло урочисто, піднесено. Багато побажань звучало і школярам, і батькам, і вчителям від  директора школи Т.В.Святцевої, радника голови Купянської РДА Бочарнікова М.П., Нечволодівського сільського голови Л.І.Козир, голови ФГ "Золотий тілець" Ісіченка В.Т.  Особливі слова вітань прозвучали для першокласників, а почесні гості вручили їм невеличкі подарунки на згадку.

Наші постійні спонсори Людмила Іванівна Козир, В’ячеслав Тимофійович та Тамара Іванівна Ісіченки до 1 вересня для школи приготували особливий подарунок – це мультимедійне обладнання до комп’ютерного класу, а саме: інтерактивну дошку та ноутбук, а для дитячого садочка - телевізор. Це дасть нам змогу здійснити ще один крок до здобуття сучасної та якісної освіти, що потребує Нова українська школа.

 

Альбом: 1 вересня-День Знань! Альбом: 1 вересня-День Знань! Альбом: 1 вересня-День Знань! Альбом: 1 вересня-День Знань! Альбом: 1 вересня-День Знань! Альбом: 1 вересня-День Знань! Альбом: 1 вересня-День Знань!
Web-адреса: nechvolodivka-nvk.kupyansk.info/news/id/10976 | Переглядів: 211Дата публікації: 17:26 04.09.2017
Директор НВК

Святцева Тетяна Віталіївна

Виховна робота
Інформація для батьків
Інформація для випускників
Пошук
Версія для слабо- зорих