Участь у конференції педагогічних працівників Куп’янського району
Участь у конференції педагогічних працівників Куп’янського району

Поділитися новиною:

Участь у конференції педагогічних працівників Куп’янського району

30 серпня 2017 року у Будинку культури с.Петропавлівка відбулася конференція педагогічних працівників Куп’янського району.

Педагогічний колектив Нечволодівського НВК взяв участь у щорічній серпневій педагогічній конференції, що проходила за темою «Пріоритетні завдання педагогічних колективів навчальних закладів району у контексті створення інноваційного освітнього простору Нової української школи».

У ході конференції підбито підсумки розвитку освіти Куп’янського району у 2016/2017 навчальному році та визначено завдання на 2017/2018 навчальний рік. Відзначено грамотами кращих педагогів району, серед яких наш вчитель історії Дяченко Микола Олексійович, який був нагороджений подякою Міністерства освіти і науки України. Також за результатами огляду-конкурсу з підготовки навчальних закладів району до нового 2017/2018 навчального року наш НВК було відзначено як один із кращих та нагороджено грамотою відділу освіти Купянської РДА.

Альбом: Участь у конференції педагогічних працівників Куп’янського району Альбом: Участь у конференції педагогічних працівників Куп’янського району Альбом: Участь у конференції педагогічних працівників Куп’янського району Альбом: Участь у конференції педагогічних працівників Куп’янського району Альбом: Участь у конференції педагогічних працівників Куп’янського району Альбом: Участь у конференції педагогічних працівників Куп’янського району Альбом: Участь у конференції педагогічних працівників Куп’янського району
Web-адреса: nechvolodivka-nvk.kupyansk.info/news/id/10975 | Переглядів: 187Дата публікації: 17:18 04.09.2017
Директор НВК

Святцева Тетяна Віталіївна

Виховна робота
Інформація для батьків
Інформація для випускників
Пошук
Версія для слабо- зорих