День цивільного захисту
День цивільного захисту

Поділитися новиною:

День цивільного захисту

28 квітня 2017 року в навчально-виховному комплексі тиждень з охорони праці та безпеки життєдіяльності закінчився «Днем цивільного захисту».

Розпочався «День цивільного захисту» з урочистого відкриття  заходу на загальношкільній лінійці. В ході «Дня ЦЗ» було проведено вікторини з цивільного захисту для учнів 1-4-х та 5-9-х, відбувся конкурс стіннівок до «Дня ЦЗ».

Для учнів і працівників НВК медичний працівник Нечволодівськоїї АЗПСМ Козир Г.М. продемонструвала способи надання першої домедичної допомоги потерпілим у разі виникнення переломів кісток, кровотеч та зупинки дихання і роботи серця.

В ході дня також відбулись комплексні об’єктові тренування з відпрацюванням дій постійного складу школи, за увідними, відповідно до варіантів можливої обстановки на території школи при виникненні  надзвичайних ситуацій (навчальна евакуація), а також протипожежне тренування для працівників школи.

 

Альбом: День цивільного захисту Альбом: День цивільного захисту Альбом: День цивільного захисту Альбом: День цивільного захисту Альбом: День цивільного захисту Альбом: День цивільного захисту Альбом: День цивільного захисту Альбом: День цивільного захисту
Web-адреса: nechvolodivka-nvk.kupyansk.info/news/id/10301 | Переглядів: 227Дата публікації: 10:17 28.04.2017
Директор НВК

Святцева Тетяна Віталіївна

Виховна робота
Інформація для батьків
Інформація для випускників
Пошук
Версія для слабо- зорих