Про проведення тижня фізичної культури і спорту
Про проведення тижня фізичної культури і спорту

Поділитися новиною:

Про проведення тижня фізичної культури і спорту

з 03 по 07 квітня 2017року традиційно в нашій школі проходив Тиждень фізичної культури та спорту, який організував та провів вчитель фізичної культури Нечволод Віталій Вікторович

Спорт – це життя! Культ здорового тіла, в якому здоровий дух, завжди був притаманний українцям. А тому в нашій школі однією з головних цілей є підвищення рівня фізичного і психічного стану людини до величин, які гарантують стабільне здоров’я і сильний дух. Адже, завдяки спорту в характері школярів з’являється місце для спортивної спрямованості.

Тому з 03 по 07 квітня традиційно в нашій школі проходив Тиждень фізичної культури та спорту, який організував та провів вчитель фізичної культури Нечволод Віталій Вікторович.Тиждень розпочався зі святкової лінійки та закінчився нагородами переможців. Учні змагалися з міні-футболу, настільного тенісу, шахів, шашок, дартсу.

Отже, дивлячись на результати, залишається лише привітати наших учасників з перемогами. Побажаємо їм успіху в подальших спортивних звершеннях, адже спортивне життя школи не обмежується одним тижнем, попереду у кожного ще маса спортивних досягнень.

Альбом: Про проведення тижня фізичної культури і спорту Альбом: Про проведення тижня фізичної культури і спорту Альбом: Про проведення тижня фізичної культури і спорту Альбом: Про проведення тижня фізичної культури і спорту Альбом: Про проведення тижня фізичної культури і спорту Альбом: Про проведення тижня фізичної культури і спорту Альбом: Про проведення тижня фізичної культури і спорту Альбом: Про проведення тижня фізичної культури і спорту Альбом: Про проведення тижня фізичної культури і спорту Альбом: Про проведення тижня фізичної культури і спорту

Приєднані документи:

Підсумок тижня фізичної культури
Web-адреса: nechvolodivka-nvk.kupyansk.info/news/id/10165 | Переглядів: 200Дата публікації: 13:48 10.04.2017
Директор НВК

Святцева Тетяна Віталіївна

Виховна робота
Інформація для батьків
Інформація для випускників
Пошук
Версія для слабо- зорих